Het Wapen van Blokzijl
De eerste editie verscheen in 1983, uitgegeven door de middenstand van Blokzijl. ‘Het Wapen van Blokzijl’ is sindsdien uitgegroeid tot hét jaarlijkse magazine voor bezoekers én inwoners.
Dit jaar ligt de 40e editie er – en voor Sara en mij is het extra bijzonder, want wij mochten ’m voor het eerst maken. We nemen het stokje over van een team dat dit blad jarenlang met veel liefde heeft gemaakt.
Wat hetzelfde is gebleven? Het enthousiasme. En vooral de fijne samenwerking met lokale ondernemers, organisaties en verenigingen. Samen zetten we Blokzijl op de kaart. Want eerlijk: er is hier zó veel om trots op te zijn.
De nieuwe editie (32 pagina’s vol verhalen en tips) ligt nu op verschillende plekken in en rondom de stad. Dus kom ‘m vooral eens tegen 😉
